Tom Hanks debaton ashpër me fansat, shkak gruaja

Aktori i Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij aktorja, Rita Wilson po largoheshin nga një restorant në New York City të enjten, kur një grup njerëzish u duk se thuajse e goditën aktoren 65-vjeçare teksa po përpiqeshin të bënin selfie me yllin e Filadelfias, gjë që e bezdisi shumë .
Në pamjet video ajo u kthye dhe i tha dikujt që ta “ndalonte”, pastaj Hanks bërtiti “Largohuni! Do ta rrëzoni gruan time!”,


Dyshja më pas vazhduan të shkonin drejt makinës së tyre, ndërsa disa fansa u përpoqën të kërkonin falje për incidentin.
Çifti -të cilët kanë dy djem Chet, 32 dhe Truman, 27, u martuan në 1998 pas 12 vitesh lidhjeje, por Hanks më parë pranoi se ai kishte pasur një dashuri me Wilson që kur ajo u shfaq në TV si Pat Conway në The Brady Bunch./21Media

Back to top button