Villareal – Manchester United, formacionet zyrtare

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja finale e Europa Ligës ndërmjet Villarealit dhe Manchester Unitedit.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Stadion Miejski” ku pritet të jenë të pranishëm deri në 9500 shikues.

Këto janë formacionet zyrtare:

Villareal: Rulli, Albiol, Pau, Parejo, Gerard, Foyth, Bacca, Trigueros, Pedraza, Capue, Yeremy

Manchester United: De Gea, Lindelof, Bailly, Pogba, Cavani, Rashford, Greenëoord, Fernandez, Shaë, Bissaka, McTominay.