Zvicër – Serbi, pjesa e parë me rezultat 2:2

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Zvicrës dhe Serbisë.

Pjesa e parë ka përfunduar me rezultat 2:2.

Golat për Zvicrën i shënoi Xherdan Shaqiri dhe Breeel Embolo. Aksionin e nisi Shaqiri, ndërsa Embolo shënoi nga afërsia.

Kurse, për Serbinë shënuan Aleksander Mitroviq dhe Dushan Vlahoviq./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button