Zyrtari i një banke deponon para të falsifikuara në BQK

Një zyrtarë i Bankës Qendrore të Kosovës ka raportuar në Polici se një zyrtar i një tjetër banke ka deponuar tri monedha nga 50 euro të falsifikuara.
Rasti është raportuar dje në Polici rreth orës 09:30.
Monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar./21Media

Back to top button