Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sot rreth orës 10:35, afër menzës së studentëve në Prishtinë.

Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Sipas policisë të përfshira në aksident kanë qenë dy automjete.

Hoxha ka thënë se ndihmë mjekësore nga ky aksident raportohet se kanë kërkuar 2 persona dhe pasi kanë marrë trajtimin në Emergjencë në QKUK janë liruar në shtëpi./21Media