Bora e parë në Kosovë

MI- ja e gatshme për sezonin e dimrit, intervenon në disa vende

Për shkak të reshjeve të borës që kanë nisur që në orët e para të mëngjesit të sotmen, Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka bërë të ditur se kanë intervenuar në Dragash, Zhur, Restelicë si dhe në Caralevë. Ata thonë se janë të gatshëm të intervenojnë dhe mirëmbajnë të gjitha rrugët e Kosovës në rast të reshjeve të mëdha.

Përgatiti: Aurela Elshani, kamerë: Fatos Veseli./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button