​Hummels rikthen Atleticon në lojë me autogol

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Signal Iduna Park”, ku po luhet ndeshja çerekfinale mes Borussia Dortmundit dhe Atletico Madridit.

Atletico Madridi ka arritur ta ngushtojë epërsinë në 2:1 në ndeshjen si mysafirë kundër Dortmundit, përmes autogolit të Matts Hummels, raporton KosovaPress.

Hummels shënon autogol në minutën e 49’.

Autogolin e gjeni më poshtë.

Back to top button